+420 775 287 100
Projekt bytového domu A1 Jahodnice

Výstavba bytového domu A1 nabízí lukrativní bydlení s ideální dostupností do centra Prahy, v poklidné lokalitě ulice U Hostavického Potoka. Projekt je stavebním dílem založeným na precizním vyhotovení. Volba kvalitních stavebních materiálů se pozitivním způsobem podepíše na nízkých provozních nákladech. Přesvědčit vás o tom může energetický štítek kategorie B.

Bydlení je zajištěno prostřednictvím bytového komplexu o několika podlažích. Venkovní pohled na domy ve vás vyvolá dojem moderní a jednoduché architektury. Nabídku tvoří byty o dispozičním uspořádání 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk a mezonetových bytů, jež přijdou vhod jak svobodným párům, tak rodinám s dětmi. V rámci bydlení je předkládána podlahová plocha od cca. 30 m2 do 160 m2. Interiéry se pyšní praktickým rozvržením a využitím každého volného místa. Součástí většiny jednotek jsou balkony nebo předzahrádky.

Pohodlné parkování osobních vozů nabízíme budoucím majitelům bytů v podzemím garážovém komplexu, který je součástí bytového domu a zajišťuje pohodlný přístup do obytné části dvěma schodišti a dvěma výtahy. U mezonetových bytů projekt nabízí privátní garáž, která zajišťuje naprosté soukromí.

Začátek výstavby

Realizaci projektu začínáme v květnu roku 2022. Harmonogram prací na dokončení je plánován na maximálně 24 měsíců od započetí prací. Nejzazší datum předání bytů klientům do poloviny roku 2024.

Klientské změny

Plánované bydlení se vyznačuje nadčasovou architekturou a moderně navrženým standardem. Veškeré prvky jsou vybrány s velkým úsilím a pozorností. Přesto budete-li mít pocit, že Vás naše standardy neuspokojují a Vaše představa o ideálním bydlení se od té naší liší, nabízíme možnost výběru nadstandardních materiálů, které můžete shlédnout a vybrat v Klientském centru Proceram, New Living Center, Šafránkova 1, Praha 5.

Investorem projektu je společnost Jahodnice Living s.r.o., která je součástí mateřské investiční skupiny Beja-invest s.r.o.. Ve spolupráci s týmem architektů ( Ateliér 2 s.r.o. ) a dodavatelských stavebních firem buduje jedinečný obytný komplex.