+420 775 287 100
Obklady a dlažby koupelen, WC a chodeb

Obklady a dlažby koupelen, WC a chodeb všech bytových jednotek jsou od italského výrobce (dodavatel Proceram a.s.) ve dvou výrobkových řadách, v různém barevném provedení ve velkém formátu. Obklady 30 cm x 60 cm, dlažba 60 cm x 60 cm. V první variantě Florencie XL, v druhé variantě Burlington stone. Zařizovací předměty: umyvadla 60 cm, umývátka 45 cm značky Sirius. Sifony umyvadel a umývátek chromové. WC závěsné bílé Eurovit. Ovládací tlačítko chromové. Vana bíla 170 cm x 70 cm nebo 170 x 75 cm. Sprchové kouty se zástěnou zn. Brilliant (transparentní). Sprchová vanička 90 cm x 90 cm z litého mramoru, bílá, zn. Elba. Sifon sprchové vaničky je chromový. Radiátor v koupelnách v barvě bílé, zn. Aura, výšky 1226 mm nebo 1456 mm. Vodovodní baterie a sprchové sady zn. Venis Blend.

Podlahy

V místnostech vinylové s dekorem dřeva v různých odstínech, na chodbě, WC a v koupelně keramická dlažba a obklad v typu Burlington stone nebo Florencie XL v různých barevných provedení, dle výběru klienta.

Topení

Podlahové teplovodní. Zdrojem vytápění jsou, pro všechny bytové jednotky, tepelná čerpadla. Ohřev vody v boilerech (mimo mezonetové byty) o objemu 200 l. Vzhledem k nadstandardnímu zateplení celého bytového domu, obvodové stěny s tepelnou izolací a okna s trojskly, mají všechny bytové jednotky nízké náklady na vytápění. Energetický štítek budovy je B.

Elektroinstalace - silnoproud

Vypínače světel a zásuvky jsou např. zn. ABB Tango. V každém rohu obytné místnosti je zásuvka či dvojzásuvka.

Elektroinstalace - slaboproud

TV anténa, internet a elektro dvojzásuvka jsou umístěny v jedné sestavě v obývacím pokoji. Každá bytová jednotka, mimo mezonetové, má domácí zvonek a domácí telefon pro otevírání vstupních dveří do bytového domu. Ovládání světel společných prostor BD pomocí pohybových čidel.

Společné prostory

Podlahy v nadzemních podlažích jsou z velkoformátové dlažby 60 cm x 60 cm barvy světle béžové. Schodiště je prefabrikované s nášlapnou vrstvou z keramického obkladu. Bytový dům má dva výtahy. Suterén BD tvoří parkovací stání pro jednotlivé bytové jednotky, sklepní kóje, úklidová místnost a 7 samostatných dvou garáží, které náleží k jednotlivým mezonetovým bytovým jednotkám a jsou od společných prostor odděleny pojezdovými garážovými vraty. Vodorovné nosné konstrukce jsou v části prefabrikované a v části železobetonové. Suterén je celý z železobetonu. Okna bytových jednotek jsou plastová s trojskly s dekorem z vnitřní strany v barvě bílé, z vnější strany v dekoru dřeva světle hnědé barvy. Vnitřní parapety jsou bílé plastové. Fasáda BD je tenkovrstvá v barvě bílé a šedé, v části s keramickým obkladem, který imituje dřevo. Vnější parapety kovové, poplastované v barvě hnědé. Oplocení zahrádek v části poplastované pletivo, v části gabionová stěna. Zábradlí balkonů transparentní, skleněné. Vrata do suterénu mají el. pohon a jsou jak dálkově, tak ručně ovládaná. Mezonetové byty mají samostatné vstupy z vnitrobloku domu, před zahrádky těchto bytů jsou situované na sever a zahrádky na jih. Boční oplocení zahrádek je z poplastovaného pletiva. Plot oddělující zahrádku od chodníku je z gabionové stěny. Vzhledem k jejich dispozici, samostatnému vstupu a suterénu oddělenému od společných prostor, jde fakticky o řadové rodinné domy.

Standardy

Bytový dům je v nadzemních podlažích zděný např. z tvárnic Porotherm o tl. 30 cm, a jak již bylo uvedeno, se zateplením obvodových stěn z polystyrenu. Zateplení střešního pláště v kombinaci se svislými konstrukcemi a výplní otvorů izolačními trojskly tvoří celek, který odpovídá současným nejpřísnějším nárokům. Terasy bytových jednotek jsou z dlažby, zn. Stone out, velkoformátové 60 cm x 60 cm, umístěné na terčích. Interiérové dveře s obložkami, např. zn. Sapeli, typ Elegant, mají dřevěný dekor CPL laminát v různých odstínech, dle výběru klienta. Vstupní dveře do jednotlivých bytových jednotek jsou z vnější strany s jednotným dekorem dřeva, buk světlý, z vnitřní strany s dekorem dle výběru klienta. Dveře jsou protipožární o rozměrech 900 mm x 1970 mm.

Mezonetové byty mají samostatné vstupy z vnitrobloku domu, před zahrádky těchto bytů jsou situované na sever a zahrádky na jih. Boční oplocení zahrádek je z poplastovaného pletiva. Plot oddělující zahrádku od chodníku je z gabionové stěny. Vzhledem k jejich dispozici, samostatnému vstupu a suterénu oddělenému od společných prostor, jde fakticky o řadové rodinné domy.

. .